dgarnhem > contactgegevens

Contactgegevens

Predikant
Ds. P.F. Thimm
(026) 325 27 28
e-mail:predikant@doopsgezindenarnhem.nl

Telefonisch spreekuur
Dinsdag t/m. vrijdag 8.30 - 9.00 uur

Maandag is de vrije dag van de predikant.

Ledenadministratie
Br. En Zr. Van Binsbergen
Hillegomweg 98, 6843 Ev Arnhem
(026) 381 03 54

e-mail: ledenadministratie@doopsgezindenarnhem.nl



Adres kerkgebouw
Gasthuisstraat 1, 6811 BS Arnhem

Dagelijks bestuur van de kerkenraad
Voorzitter: zr. Elaine Bohlken
e-mail: voorzitter@doopsgezindenarnhem.nl

Secretaris a.i.: zr. Elaine Bohlken, (0316)343358
e-mail: secretaris@doopsgezindenarnhem.nl

Penningmeester a.i.: zr. Diny Wouda
e-mail: penningmeester@doopsgezindenarnhem.nl

Bankrelaties
Triodos-banknr. NL48 TRIO 0390 9147 03
t.n.v. Doopsgezinde Gemeente Arnhem


Redactie website en Gemeentenieuws
redactie@doopsgezindenarnhem.nl


Webmaster (voor aanvragen inlogcodes en opmerkingen over de website):
webmaster@doopsgezindenarnhem.nl


Inschrijving KvK: 6409 2380
RSIN 85551 8479 (voor fiscale aftrek van giften)


Meer informatie   Twitter   ANBI-register Doopsgezinde Gemeente Arnhem
contact maandblad privacy
routebeschrijving nieuwsbrief disclaimer
veelgestelde vragen inloggen colofon
2018 Doopsgezind.nl