> organisatie en contact > organisatie

Organisatie

Ledenvergadering

De gemeente wordt geleid door een door de ledenvergadering benoemde kerkenraad, die zich laat bijstaan door taakgroepen. De ledenvergadering is het hoogste orgaan binnen de gemeente.

Predikant:

Aly Meijer email: predikant@doopsgezindenarnhem.nl

Kerkenraad:

vacant                         Voorzitter,  waarnemend voorzitter Anne-Rie Bus voorzitter@doopsgezindenarnhem.nl

vacant                       Secretaris,  waarnemend secretaris Anne-Rie Bus
secretaris@doopsgezindenarnhem.nl

Diny Wouda                        Penningmeester
penningmeester@doopsgezindenarnhem.nl                         

Lid: Wil van Gelderen

Lid: Marjan van Binsbergen

De gehele kerkenraad is te bereiken per email via kerkenraad@doopsgezindenarnhem.nl 

Commissie van Bezoek:
vacant  
Onze predikant bezoekt iedereen die daar prijs op stelt en er behoefte aan heeft. email: bezoek@doopsgezindenarnhem.nl

Liturgiecommissie:
Coby vd Berg
Diny Wouda
email: liturgie@doopsgezindenarnhem.nl

Leren en Toerusten:
Anne-Rie Bus
Han Bohlken
email: leren@doopsgezindenarnhem.nl 

Ledenadministratie:
Marjan van Binsbergen en br. Onno van Binsbergen 
postadres Hillegomweg 98, 6843 EV Arnhem
tel: 026-3810354 of e-mail: ledenadministratie@doopsgezindenarnhem.nl

redactie Gemeentenieuws:
vacant  email: redactie@doopsgezindenarnhem.nl 

Webmasters:
Pieter van der Wijk en Aly Meijer
email: webmaster@doopsgezindenarnhem.nl

Taakgroep Dienstondersteuning:
coördinatie: Hans Jansen
email: diensten@doopsgezindenarnhem.nl 

Vertegenwoordigingen binnen de Broederschap:

Foppe Wouda vertegenwoordigt de DGA in de Ring Arnhem Twente. Ook vertegenwoordigt hij de Ring Arnhem Twente in de Ledenraad van de ADS.
email: BVenRAT@doopsgezindenarnhem.nl

Vertegenwoordigingen buiten de Broederschap:

Raad van Kerken: Aly Meijer

Anne-Rie Bus en Marjan van Binsbergen vertegenwoordigen de DGA in het "Vier kerken overleg".

Jolanda Zewald vertegenwoordigt de DGA in het OKO (Overleg Kerk en Overheid).

Jolanda Zewald vertegenwoordigt de DGA in het SODBA (Stedelijk Oecumenisch Diakonaal Beraad Arnhem).

 
Meer informatie   Twitter   ANBI-register Doopsgezinde Gemeente Arnhem
contact maandblad privacy
routebeschrijving nieuwsbrief disclaimer
veelgestelde vragen inloggen colofon
© 2021 Doopsgezind.nl